10 سخن طلایی در مورد اراده و موفقیت از بزرگان -

شما اینجا هستید :
خانه » تاریخ » ۱۰ سخن طلایی در مورد اراده و موفقیت از بزرگان

دوستان خوبم در سایت سریعتر سلام! حتما همه شما تا کنون بارها طعم موفقیت را چشیده اید یا هنوز دارید کاری می کنید تا در هدفی موفق شوید. اما اینکه چه برنامه هایی برای موفقیت دارید خود به نوع هدف شما بستگی دارد و این اراده شماست که شما را به هدف می رساند نه صرفا راه رسیدن به آن. بزرگان با تجربه ای را می شناسیم که در مورد موفقیت سخنانی طلایی داشته اند که امروز به شما از این سخنان خواهیم گفت باشد که راهتان را هموار تر کند. با ما همراه باشید

www.doostiha.ir

  • مردی که دارای عزمی نیرومند و اخلاقی متین است، هرگز فضیلت اخلاقی خود را فدای هوس های زندگی نمی کند. آری مردانی در این جهان زندگی کرده اند که برای تکمیل و حفظ فضایل اخلاقی، جسم و جان خود را فدا ساخته اند.((کنفسیوس))
  • آب قطره قطره می چکد و با پایداری و سماجت، سنگ بزرگ را سوراخ می کند؛ موش با پشتکار و استقامت موفق به پاره کردن رشته محکمی از سیم می شود و ضربه های پی در پی تبری کوچک، درخت کهن را از پای در می آورد.((بنجامین فرانکلین))
  • نخستین ویژگی مورد نیاز یک مدیر، داشتن اراده است.((آندره موروا))
  • انجام کارهای بزرگ تنها بوسیله ی رأی و اراده و مشیت و شور و قدرت و اختیار و آمریت و عقل پخته و رسایی که زاده ی پیری و تجربت است به مرحله ی اجرا درمی آید.((سیسرون))
  • چه پارادوکس شگفت‌انگیزی! هر زمان که اراده می‌کنم با نادیده گرفتن خواسته‌هایم به دیگران کمک کنم تا چیزهایی را که دوست دارند، به دست آورند، هم احساس شادمانی و خرسندی بیشتری می‌کنم و هم کامروا می‌شوم.((اسپنسر جانسون))
  • ما هرچه درباره ی چیزی که اراده به دانستن اش را داریم بالاتر برویم، به همان نسبت از چیزی که می دانیم نزول می کنیم.((فرناندو پسوا))
  • درایت [ = دانایی ] را جایگزین قابلیت کردن، شکستن رابطه ی میان اراده و احساس و دلبستگی نداشتن نسبت به همه ی رفتارهای زندگی مادی، چیزهایی هستند که انسان اگر بدان ها دست یازد، ارزشمندتر از خود زندگی است.((فرناندو پسوا))
  • حتی هراسناک‌‌ترین و دردناک‌ترین تجربه‌ها و احساسات را می‌توانید با میل و اراده‌ی خودتان دگرگون سازید.((آنتونی رابینز))
  • بهترین ویژگی در زندگی روزمره، نیروی محرکه ای است که به عمل منتهی می شود، یعنی اراده ی راسخ.((فرناندو پسوا))
  • رویای من از قدرت اراده ام آغاز شد.((فرناندو پسوا))

بله تمام این اندیشمندان درست و دقیق به نکات مهمی در مورد اراده اشاره کرده اند که باید سر لوحه ی زندگی همه ما قرار بگیرد. اگر اراده در زندگی ما نقش داشته باشد می توانیم به خوبی قله های سختی را پشت سر گذاریم و به طور کاملا موفق به هدف برسیم و ما این حس و آرامش رسیدن به هدف را برای شما آرزو داریم.

منبع سخنان:سایت رهپو

مطالب مرتبط

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت