گوگل کروم در زمان ‌‌نام‌نویسی در صفحات وب بسیار کاربردی می باشد -

شما اینجا هستید :
خانه » دانش و فن آوری » رایانه و فن آوری اطلاعات » ترفند ها » گوگل کروم در زمان ‌‌نام‌نویسی در صفحات وب بسیار کاربردی می باشد

 

این روز‌ها مرورگر‌ها به انواع و اقسام ابزار‌آلات‌ مجهز شده‌اند، به گونه‌ای که کاربران تقریباً به هر چه نیاز داشته باشند، به آسانی از طریق مرورگر خود دسترسی خواهند داشت.

‌گوگل کروم، یکی از این مرورگر‌هاست که با ابزارهای گوناگون،‌ تقریباً کاربران خود را از هر گونه نرم‌افزار خارجی بی‌نیاز کرده است. یکی از این ابزارهای خوب گوگل کروم، ابزار تولید گذر‌واژه‌های پیچیده و قدرتمند است که می‌تواند به ویژه در زمان ‌‌نام‌نویسی در صفحات وب بسیار کاربردی باشد:

برای اینکه بتوانید از این ابزار ذاتی در گوگل کروم استفاده کنید، نخست باید‌ در حساب کاربری گوگل خود وارد شوید. اگر هنوز وارد حساب کاربری خود نشده‌اید، chrome: //settings را در نوار آدرس وارد کنید؛ در صفحه تنظیمات گزینه Sign in to Chrome را خواهید دید.

پس از این کار، Chrome: //flags را در نوار آدرس وارد کنید تا وارد صفحه زیر شوید. کلید Ctrl + F را بزنید تا نوار جستجو باز شود و در آن Enable Password Generation را وارد کنید.

415184_715

در حالت عادی این گزینه در حالت Default است. از منوی افتادنی گزینه Enable را انتخاب ‌و سپس از گوشه سمت چپ و پایین صفحه، ‌روی دکمه Relaunch کلیک کنید تا دوباره مرورگر‌ راه‌اندازی شود. به این ترتیب، قابلیت تولید گذر واژه فعال شده است.

از حالا به بعد هر زمان که در یک صفحه وب ‌‌نام‌نویسی کنید، زمانی که بر روی جعبه متنی مربوط به گذر‌واژه قرار می‌گیرید، گوگل کروم خود یک گذر واژه قوی را به شما پیشنهاد می‌دهد. این گذر واژه یک گذر واژه قدرتمند است که اگر آن را انتخاب کنید، در حساب کاربری گوگل شما برای شما ذخیره خواهد شد.

 

415184_715

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت