چگونه پیامک صوتی ایرانسل ارسال کنیم -

شما اینجا هستید :
خانه » دانش و فن آوری » رایانه و فن آوری اطلاعات » چگونه پیامک صوتی ایرانسل ارسال کنیم

پیامک صوتی

با سرویس پیامک صوتی ایرانسل، شما مشترکین اعتباری ایرانسل میتوانید با شماره گیری تلفن گویای رایگان ۷۱۹ برای سایر مشترکین ایرانسلی و مشترکین سایر اپراتورها تا ۶۰ ثانیه پیامک صوتی ارسال نمایید. پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا پیام خود را به یکی از روش‌های زیر ارسال کنید:

* تماس خودکار: سیستم با مشترک مورد نظر شما تماس می گیرد و پیام شما را پخش می کند.
* پیامک: مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیامک صوتی گذاشته‌اید مطلع شده و می تواند از طریق تماس با سیستم پیام خود را بشنود. مشترکین ایرانسلی می توانند برای شنیدن پیام های جدید خود از شماره رایگان ۷۱۹ و برای شنیدن پیام های قدیمی خود از شماره ۷۲۰ (با هزینه معادل نرخ مکالمه درون شبکه) استفاده نمایند. مشترکین غیر ایرانسلی نیز می توانند از طریق تماس با شماره ۰۹۳۷۷۲۰۰۰۰۰ پیام های خود را بشنوند.
* پیام چندرسانه‌ای(MMS) (مختص مشترکین ایرانسل): پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی برای مشترک ارسال خواهد شد.

قابلیت های دیگر سرویس:

امکان زمان بندی ارسال یک پیامک صوتی در روز و ساعت مشخص.

ارسال یک پیام صوتی برای چند مشترک و یا ارسال پیام صوتی دریافت شده، برای مشترکین دیگر با روش های مختلف شامل پیامک، تماس خودکار و یا پیام چندرسانه‌ای.

توجه:
هزینه هر پیامک صوتی برای ارسال به مشترکین ایرانسلی ۶۲۰ ریال و برای ارسال به مشترکین غیر ایرانسلی ۸۵۲ ریال می باشد.

همه مشترکین اعتباری می توانند برای سایر مشترکین اعتباری و دائمی(پرداخت ماهانه) و نیز مشترکین اپراتورهای دیگر پیام بفرستند. همچنین مشترکین از طریق خطوط سایر اپراتورها و حتی خط تلفن ثابت می توانند از طریق تماس با شماره ۰۹۳۷۷۱۹۰۰۰۰ از خط ایرانسل خود پیام ارسال نموده و یا پیام های خط ایرانسلی خود را بازیابی نمایند.

در صورتی قادر به استفاده از این سرویس از طریق پیام چندرسانه ای خواهید بود که پیشتر تنظیمات پیام چندرسانه‌ای (MMS) خود را فعال کرده باشید. (در صورتی که این تنظیمات را دریافت ننموده و یا فعال نکرده‌اید، کد #۵*۳*۱۳۰* را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید).

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت