پرداخت وام 2 میلیونی به بازنشستگان -


پرداخت وام ۲ میلیونی به بازنشستگان

تاریخ ارسال : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ | طبقه بندی : اقتصادی , خبرها
شما اینجا هستید :
خانه » خبرها » اقتصادی » پرداخت وام ۲ میلیونی به بازنشستگان

index

به نقل از صبحانه آنلاین، محمود اسلامیان با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری برای جامعه هدف در سال جاری اظهار داشت: بخشی از این برنامه‌ها زیارتی و بخش دیگری حمایتی و فرهنگی محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: تعداد قابل توجهی از بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تا کنون با حمایت مجموعه صندوق به سفرهای زیارتی و سیاحتی اعزام شده‌اند که این برنامه در سالهای آتی ادامه پیدا خواهد کرد.

اسلامیان با اشاره به پرداخت وام ضروری به بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری گفت: این تسهیلات به صورت مستمر و مداوم و البته به صورت قرعه‌کشی شده به بازنشستگان پرداخت می‌شود به طوری که در سال جاری میزان پرداختی وام‌های ضروری افزایش یافته است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بیان داشت: در سال جاری مبلغ پرداختی وام‌های ضروری به ۲ میلیون تومان افزایش یافته است که از ۲۰۰ هزار نفر ثبت‌نام شده جهت دریافت وام، ۱۴۳هزار نفر وام خود را دریافت کرده‌اند و بقیه نفرات نیز به مرور وام اشاره شده را دریافت می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به احداث خانه‌های امید در استانهای مختلف گفت: این کار نیز در راستای تکریم بازنشستگان صورت می‌گیرد به طوری که در حال حاضر در اکثر استانها خانه‌های امید احداث شده است و بازنشستگان می‌توانند ساعاتی را در این اماکن حاضر و از خدمات در نظر گرفته شده بهره ببرند.

اسلامیان با اشاره به بازپرداخت وام ضروری افزود: اقساط وام ضروری در طی ۳۶ ماه به بانک‌ها عامل پرداخت خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت