لیست سریالهای ماه مبارک رمضان -


لیست سریالهای ماه مبارک رمضان

تاریخ ارسال : ۲۵ تیر, ۱۳۹۱ | طبقه بندی : سینما
شما اینجا هستید :
خانه » سینما » لیست سریالهای ماه مبارک رمضان

خبر آنلاین : از مدتی قبل شبکه‌های سیما نام تعدادی از مجموعه‌های تلویزیونی را برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان اعلام کردند که در ‌‌نهایت در فاصله ۶ روز مانده به آغاز این ماه ۴ مجموعه برای پخش نهایی شده است.
شبکه یک سیما از میان گزینه‌های «راستش را بگو» به کارگردانی محمد رضا آهنج و «راز پنهان» به کارگردانی فلورا سام در ‌‌نهایت «راز پنهان» را به عنوان گزینه پخش ماه رمضان خود اعلام کرد.

شبکه دو سیما نیز از بین مجموعه‌های «رویای گنجشک‌ها» به کارگردانی راما قویدل و «چمدان» ساخته خسرو ملکان، «چمدان» را برای پخش در نظر گرفته است.

«خداحافظ بچه» به کارگردانی منوچهر هادی و «دزد و پلیس» به کارگردانی سعید آقاخانی از گزینه‌های پخش شبکه سه سیما بود که در ‌‌نهایت قرعه پخش سریال ماه رمضان شبکه سه به نام اولین ساخته تلویزیونی منوچهر هادی«خداحافظ بچه» افتاد.

شبکه پنج سیما نیز از بین مجموعه‌های «شاید برای شما اتفاق بیفتد» کار راما قویدل ، احمد معظمی و محمود معظمی، «طهران نو» به کارگردانی فرید سجادی حسینی و «تکیه بر باد» به کارگردانی احمد معظمی، «شاید برای شما اتفاق بیفتد» را برای پخش در نظر گرفته‌است.
البته تجربه نشان داده که معمولا تا آخرین روزها ممکن است گزینه های شبکه های مختلف برای پخش سریال در مناسبت‌ها دچار تغییر شوند.

سریال‌های ماه مبارک رمضان

نام سریال

کارگردان

شبکه

بازیگران

راز پنهان

فلورا سام

یک

داریوش ارجمند،پروانه‌معصومی، محمود عزیزی، الهام حمیدی، علیرضا جلالی‌تبار، کامران تفتی، لادن‌طباطبایی،کاوه‌آشنا، حمیدرضامحمدی،سعیدپورصمیمی و علیرضا جلالی‌تبار

چمدان

خسرو ملکان

دو

فتحعلی‌اویسی،میرطاهرمظلومی،محسن فاضی مرادی، فلور نظری،یوسف صیادی و ارژنگ امیرفضلی

خداحافظ بچه

منوچهر هادی

سه

آتیلاپسیانی،بهاره‌رهنما،شهرام‌حقیقت‌دوست، مهراوه شریفی‌نیا،بهنوش بختیاری، مهدی صبایی، ایمان صفا، مائده طهماسبی، ناصر گیتی‌جاه، شهین تسلیمی

شاید برای شما اتفاق بیفتد

راماقویدل،احمد معظمی،محمود معظمی

پنج

میترا حجار،ایرج نوذری،اشکان خطیبی

هیلا اکرانی، علی رام‌نورایی،حسن اسدی

شهرام عبدلی، پویا امینی،امیرمحمد زند

مطالب مرتبط

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت