شگفتی های جزیره قشم -


شگفتی های جزیره قشم

تاریخ ارسال : ۱ مرداد, ۱۳۹۳ | طبقه بندی : گردشگری
شما اینجا هستید :
خانه » گردشگری » شگفتی های جزیره قشم

قشم بزرگترین جزیره خلیج همیشه فارس هستش .در جزیره قشم شگفتی ها می توان از بزرگترین غارهای نمکی که در این جزیره وجود دارند نام برد که خودش یکی از مناطق دیدنی آن است. سواحل زیبا و تمیز این جزیه فرصتی برای شنا کردن به گردشگری می دهد.

از طرف دیگر در این جزیه ما جنگل حرا و جنگل های مانگرو را می بینیم که زیستگاه گونه های مختلف جانوری و پرندگان نادر است. که برای علاقه مندان به طبیعت گردی و پرنده نگری می تواند فرصت خوبی را فراهم کند. تور های پرنده نگری می توانند جزیره قشم را به عنوان یک مقصد برتر پرنده نگری به دیگران معرفی کنند. قشم این فرصت را برای هر گردشگری فراهم می کند که از گونه های جانوری زیبا دیدن کند. از جمله این که شما می توانند برای دیدن دلفین ها با قایق به دریا بروند.

لاکپشت های عقابی از دیگر جانوارنی هستند که در قشم زندگی می کنند و برای هر بیننده جذاب و زیبا محسوب می شوند.

اما شاید یکی از دیدنی ترین مناطق قشم دره ستارگان و دره تندیس ها باشد. شما ناگهان خیال می کنید که در یک سیاره کهکشانی گام گذاشته اید . مناطقی را می بینید که انگار در یک سیاره زیبا پا گذاشته اید.

ورزشهای آبی چون غواصی با قیمت هایی که مشابه آن را در هیچ کشوری دیگری از جهان نمی توانید تجربه کنید در دیواره های زیبای مرجانی از دیگر جاذبه هایی است که علاقمندان به طبیعت گردی را به جزیره قشم می کشاند.

من خودم حداقل سالی دوبار به جزیره قشم سفر میکنم شما هم میتوانید از ۳ طریق به این جزیره سفر کنید:

۱-از شهر خوتون با پرواز به جزیره قشم بروید

۲-میتوانید با اتومبیل خود به بندر عباس سفر کرده و ماشین خود را در پارکینگ بزاریدو با کشتی مسافر بری به جزیره قشم بروید که حدود ۴۵ دقیقه طول میکشه.

۳-میتوانید با مشین به بندر پل سفرکرده وبا ماشین خودتون با لندیک کرافت به جزیره قشم بروید که حدود ۱۵ دقیقه طول میکشه ,ولی حدود ۴۵ دقیقه باید با ماشین بروید تا به خود بازارهای قشم برسید. ( هتل های قشم )

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت