سامسونگ Galaxy K Zoom -


سامسونگ Galaxy K Zoom

تاریخ ارسال : ۲۳ مرداد, ۱۳۹۳ | طبقه بندی : موبایل
شما اینجا هستید :
خانه » موبایل » سامسونگ Galaxy K Zoom

انقلاب دوربین های موبایل را شاید بتوان با معرفی اولین آیفون همزمان دانست. استیو جابز با محصول بی نظیرش چنان تجربه بی نظیری از عکاسی را برای کاربران به همراه آورد، که در مدتی اندک تمام کاربران عاشق آن شدند.

از زمان معرفی نسل اول آیفون بالغ بر ۷ سال می گذرد؛ در این مدت سازندگان سنسور های خود را سال به سال ارتقا داده اند و سرانجام توانسته اند به مرحله ای برسند که کاربر را از خرید دوربین های کامپکت بی نیاز کنند. تولید کنندگان دوربین های کامپکت این روزها فشار تلفن های همراه را بر روی بازار خود به خوبی احساس می کنند و با نگرانی پایین آمدن نمودار فروششان را به تماشا می نشینند.

موبایل ها شاید از لحاظ کیفیت توانسته باشند خود را به دوربین های کامپکت نزدیک کنند، اما هنوز در یک موضوع مهم ضعف دارند؛ تلفن های هوشمند هر چه قدر هم که سنسور های با کیفیتی داشته باشند، باز هم وقتی که بحث بزرگنمایی به میان می آید، حرفی برای گفتن ندارند. برخورداری از زوم اپتیکال یکی از آن عواملی است که هنوز دوربین های کامپکت را در این رقابت نگه داشته و مرگ آن ها را به تعویق انداخته.

شرکت سامسونگ در سال ده ها مدل موبایل را طراحی کرده و به بازار عرضه می کند. این کمپانی در میان پرچمداران و محصولات پر فروش خود، همواره تلاش نموده تا حوزه هایی جدید را تحت پوشش خود درآورد و از این طریق نیاز های بیشتری را با موبایل هایش برطرف نماید. سری گلکسی نوت نمونه موفقیت آمیز یکی از همین تلاش ها است. سامسونگ با درک اینکه نمایشگر بزرگتر می تواند فضای کاری بهتری را در اختیار کاربر قرار دهد، گلکسی نوت را به بازار عرضه کرد و توانست شاخه ای جدید به نام فبلت ها را در صنعت موبایل، بنیان گذاری کند.

ماجراجویی های شرکت کره ای اکنون منجر به خلق Galaxy K Zoom شده است. موبایلی که آمده است تا خلا زوم اپتیکال را در دوربین تلفن های هوشمند بر طرف نماید. گلکسی کی زوم ظاهری نامتعارف دارد و کاربرد آن هنوز برای بسیاری از کاربران در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

 

برچسب ها : ,

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت