خرید قدیمی ترین کمپانی سازنده ساعتهای هوشمند توسط گوگل -

شما اینجا هستید :
خانه » سرگرمی » دانستنی ها » خرید قدیمی ترین کمپانی سازنده ساعتهای هوشمند توسط گوگل

گوگل

در واقع داستان این خرید و فروش به سال ۲۰۱۱ بر می گردد.

در آن سال کمپانی WIMM Labs که ابزارهای پوشیدنی تحت آندروید می ساخت، نتوانست برای محصولات خود بازاریابی کند و از همان موقع گوگل نقشه ملکیت بر این کمپانی را کشید.

در تابستان ۲۰۱۲ روی سایت کمپانی WIMM Labs پیامی ظاهر شد مبنی بر اینکه شریک تجاری خوبی برای خود پیدا کرده و تا اطلاع ثانوی محصولی را عرضه نخواهد کرد.

آن زمان کسی حدس نزد که ممکن است این شریک تجاری همان گوگل خودمان باشد، اما امروز سخنگوی گوگل تایید کرد که در واقع این کمپانی را خریده اند.

همچنین پیامی نیز روی سایت با این مضمون که WIMM Labs جزیی از گوگل است، نقش بسته است.

نقشه ها و برنامه های کمپانی با مالکیت جدید مشخص نشده ولی مهندسان و کارمندان همچنان در پست های خود باقی هستند و روی ابزارهای پوشیدنی تحت آندروید کار می کنند و پلتفورم و SDK موجود لابراتوار در حال اجراست.

شایعات حاکی است گوگل روی ساعت هوشمند اختصاصی خود کار می کند و ممکن است محصولی متفاوت با انچه اپل و سامسونگ و سایر رقبا در ذهن دارند، عرضه کند.

همچنین گفته می شود از تجربیات کمپانی WIMM Labs در توسعه عینک گوگل نیز استفاده خواهد شد که می تواند در مجموع، فناوری ابزارهای پوشیدنی یا رایانه های پوشیدنی{لینک} را توسعه بخشد.

اپل، سامسونگ، سونی و … روی ساعتهای هوشمند در حال کار بوده و سال ۲۰۱۴ را از هم اینک سال ساعتهای هوشمند نامیده اند، چرا که محصولات جدید ابزارهای پوشیدنی در این سال با شدت و کیفیت بیشتری عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت