اقامت در هتل های اصفهان -

اقامت در هتل های اصفهان

تاریخ ارسال : ۸ اسفند, ۱۳۹۴ | طبقه بندی : گردشگری
شما اینجا هستید :
خانه » گردشگری » اقامت در هتل های اصفهان

اصفهان شهر پیاده روی بین بناهای قدیمی و پل های تاریخی است. شهر قدم زدن کنار رود زاینده رود و غصه ی بی آبی اش را خوردن. شهر گشتن در جلفای خاطره انگیز و چهارباغ های باصفا. اصفهان شهر معتدلی است، تمام فصل های سال می توان به آن سفر کرد و ساکن هتل های قدیمی و خانه های تاریخی شد که امکانات اقامتی ارائه می دهند. هتل عباسی، هتل عالی قاپو، هتل سنتی اصفهان، هتل اسپادانا و طلوع خورشید هر کدام را انتخاب کنید تنها چندقدم با بافت تاریخی شهر فاصله دارید.

شهر اصفهان
شهر اصفهان

برای انتخاب و رزرو هتل در اصفهان گزینه های مختلفی وجود دارد که در ادامه ۴ تا از هتل های اصفهان که گزینه ی خوبی برای اقامت در این شهر می باشد معرفی می شوند.

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسیمجلل ترین هتل اصفهان و از بزرگترین هتل های ایران است. این هتل قدیمی ترین هتل دنیا به شمار می رود و تاریخ ساخت بنای اولیه آن به دوران صفویه برمیگردد که در ابتدا کاروانسرایی در دوران صفویه بوده که در پی حمله ی افغان ها به اصفهاناز بین رفته و سال ها بعد، یعنی در سال ۱۳۳۶ به جای آن، بنای فعلی ساخته شده و تلاش کرده اند که شیوه ی ساخت کاروانسرا را در آن به کار بگیرند. اتاق ها دورتا دور حیاط بزرگ هتل و حوض فیروزه ای اش قرار گرفته اند و رو به حیاط تراس و پنجره دارند و هر اتاق با معماری منحصربفرد و تزئینات اصیلش که تا سقف بالا رفته، فضای اصیلی برای مسافران به وجود آورده است.

هتل عباسی اصفهان
هتل عباسی اصفهان

هتل ۵ ستاره عباسی ۲۲۴اتاق، سوئیت و آپارتمان دارد و چندین رستوران و تالار که هرکدام با ویژگی های خاصشان از دیگری متمایز است. هر جای هتل را که نگاه کنید، چیزی دیدنی چشمتان را می گیرد. در راهروی مشرف به خیابان، و در فاصله بین پنجره هایی که به خیابان باز می شود، نمونه های زیبایی از تابلوهای گچبری به شیوه تشعیر و تذهیب و آینه کاری محدب معروف به شیخ بهایی می بینید و در فاصله میان هر دو قطعه گچبری و تذهیب، یک تابلوی آینه کاری محدب گل انار یا سرو و شکوفه بر زیبایی مجموعه می افزاید.

هتل سفیر اصفهان

اتاق های هتل سفیر اصفهان
اتاق های هتل سفیر اصفهان

هتل سفیر اصفهان با معماری مدرن در خیابان آمادگاه در چندقدمی چهارباغ عباسی که یکی از خیابان های اصلی شهر است، نزدیک بازار سنتی اصفهان و مدرسه چهارباغ واقع شده است. این هتل ۴ ستاره موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی دارد و تا بناهای مهم تاریخی شهر کمترین فاصله را خواهید داشت. می توانید به صورت پیاده به سی و سه پل و زاینده رود برسید یا راهی باغ چهل ستون و میدان نقش جهان و دیدنی های تاریخی آن از جمله عالی قاپو، بازار قیصریه، میدان امام و شیخ لطف الله و مراکز مهم فروش شوید. این هتل در اوایل سال ۱۳۹۲ به طور کامل تعمیر و بازسازی شده و از امکانات رفاهی بسیاری مثل رستوران و کافه، سالن ورزشی و استخر برخوردار است. اگر می خواهید در هتلی اقامت کنید که هم ویژگی های منحصر به فرد و امکانات لوکسی داشته باشد هم قیمت نسبتا خوبی داشته باشد هتل سفیر گزینه مناسبی است.

هتل ملل اصفهان

هتل ملل اصفهان
هتل ملل اصفهان

هتل ملل اصفهان بین سی و سه پل و پل فردوسی قرار دارد و از سال ۸۱ فعال است. این هتل ۷ طبقه نمای خوبی رو به اصفهان دارد و کادر مجربش همواره سعی کردند خدمات خوبی به مهمانان ارائه کنند. رستوران بام هتل ملل یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین امتیازات این هتل است. شما اگر در فصولی از سال که آب و هوای معتدل دارد بهاصفهان سفر کنید، می توانید در رستوران بام هتل مللغذایتان را رو به شهر تاریخیاصفهان میل کنید و از منظره لذت ببرید.

هتل جهانگردی اصفهان

هتل جهانگردی اصفهان
هتل جهانگردی اصفهان

هتل جهانگردی اصفهان، علاوه بر داشتن واحدهای اقامتی متعدد، فضای سبز وسیعی هم دارد که باعث می شود مسافران زیادی این هتل را هنگام سفر به اصفهان انتخاب کنند. هتل جهانگردی از سر و صدا و شلوغی شهر دور است و به خاطر امکانات خوبش، از

برچسب ها :
مطالب مرتبط

نظر مخاطبان:

 

سریعتر نقشه سایت