افزایش فروش از طریق موتورهای جستجو -

شما اینجا هستید :
خانه » دانش و فن آوری » رایانه و فن آوری اطلاعات » افزایش فروش از طریق موتورهای جستجو

بازاریابی موتورهای جست و جو عملکرد بهینه سازی وب سایت طوری است که رتبه های بالاتری در موتورهای جست و جو مانند گوگل و غیره پیدا کنید. این رایج ترین و مهم ترین جز تمام ترکیبات فعالیت های بازاریابی اینترنتی اکثر شرکت ها محسوب می شود.
چرا سئو اهمیت ویژه ای دارد؟ جواب ساده است: اکثر وب سایت ها حداقل نیمی از بازدیدکنندگان جدید خود را از طریق صفحات جست و جو پیدا کنند. شما باید وب سایت خود را بهینه سازی کنید تا اینکه در بالاترین رتبه ممکن در موتورهای جست و جو قرار گیرد؛ هر چه رتبه سایت شما بالاتر باشد، ترافیک بیشتری کسب می کنید.

بازاریابی از طریق جستجوی اینترنتی

بنابراین نکته کلیدی در بازاریابی موتورهای جست و جو اطمینان از این مسئله است که رتبه سایت شما به اندازه کافی بالا باشد که مشتریان احتمالی زیادی به سایت شما وارد شوند. برای موفقیت بیشتر رتبه شما باید از رقبا بالاتر باشد. از آنجا که شما نمی توانید برای رسیدن به رتبه های بالا موتورهای جست و جو را خریداری کرده و با پرداخت مستقیم هزینه به رتبه های بالاتر برسید، شما ناچار هستید از روش های بهینه سازی موتورهای جست و جو آزمون و خطا استفاده کنید.
بنابراین بازاریابی موتورهای جست و جو و استفاده از روش های سئو برای بازاریابان اینترنتی از اجزای اصلی ترکیب فعالیت های بازاریابی اینترنتی محسوب می شود. این کار مهم ترین جز ترکیب فعالیت های بازاریابی اینترنتی شما را تشکیل می دهد.
نویسنده : مرتضی ریاحی

مطالب مرتبط

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت