اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های دارای شرایط خاص در ساعت 16 -

شما اینجا هستید :
خانه » خبرها » دانشگاه » اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های دارای شرایط خاص در ساعت ۱۶

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان

فهرست اسامی تعداد ۳۰ هزار و ۸۳۸ نفر از معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دارای شرایط خاص از ساعت ۱۶ امروز پجشنبه ۳۱ مرداد ماه اعلام می‌شود.

این فهرست شامل اسامی ۲۶ هزار و ۹۲۸ نفر از معرفی‌شدگان دانشگاه فرهنگیان (مراکز تربیت معلم سابق)، تعدد ۹۱۲ نفر از معرفی شدگان دانشگاه تربیت دبیر وابسته به وزارت آموزش و پرورش، تعداد هزار، ۸۸ نفر از معرفی شدگان دانشگاه هنر اسلامی تبریز و تعداد هزار و ۹۱۰ نفر از معرفی شدگان دانشگاه شاهد است.

لازم به ذکر است اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره مراحل مصاحبه و نحوه گزینش این دسته از داوطلبان نیز همزمان با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

گفتنی است در گزینش نهایی هر رشته منحصرا کسانی قبول خواهند شد که بر اساس برنامه زمانی، در مصاحبه یا سایر مراحل مراحل گزینش مندرج در اطلاعیه شرکت کرده و در این مرحله موفق شده باشند.  همچنین صلاحیت این افراد باید توسط هیئت مرکزی گزینش ذی‌ربط تایید شده و ضوابط انتخاب رشته را رعایت کرده و حد نصاب نمره علمی نهایی را نیز در مقایسه با سایر داوطلبان کسب کرده باشند.

بدیهی است فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز دارای شرایط خاص همراه با نتایج سایر رشته‌های متمرکز آزمون سراسری سال ۹۲ اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است معرفی داوطلبان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دارای شرایط خاص، به منزله قبولی در این رشته‌ها نیست و لذا تمام معرفی‌شدگان لازم است برای انجام مراحل گزینش در زمان‌های مقرر به نشانی‌های معرفی شده در اطلاعیه مراجعه کنند.  بدیهی است عدم مراجعه برای انجام مراحل گزینش، به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته یا رشته‌های ذی‌‌ربط تلقی می‌شود.

فارس

مطالب مرتبط

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت