ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه -


ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه

تاریخ ارسال : ۲۲ شهریور, ۱۳۹۴ | طبقه بندی : خبرها
شما اینجا هستید :
خانه » خبرها » ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه

روش ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه متفاوت است که در زیر آمده است:

ارسال شهری: در این روش شما می توانید برای ساکنان یک شهر خاص پیامک های خود را ارسال کنید. مخاطبین در این نمونه مشترکان ایرانسل و همراه اول هستند که می توانید اپراتور مورد نظر را انتخاب کنید و پیامک را ارسال کنید.

ارسال از نقشه: در این روش شما با استفاده از نقشه یک محله را در نظر می گیرید و به کمک سامانه پیامک هایتان را ارسال می کنید. نقشه قابلیت زوم و بزرگ نمایی دارد بنابراین می توانید مناطق را با دقت انتخاب کنید. این نمونه از تبلیغات هم شامل کاربران ایرانسلی و همراه اولی است.

ارسال کدپستی: در این نمونه می توان در یک شهر خاص مطابق به کد پستی برای یک سری از اعضا و محله ها پیامک خود را ارسال کنید. این مدل از تبلیغات بر اساس کدپستی شماره ها تنظیم شده اند و می توانید با دانستن ۳ تا ۵ رقم ابتدای کد پستی پیامک ها را سریع ارسال کنید

ارسال شغلی: این نمونه شامل اصناف و مشاغل کشور می باشد که می توانید بر اساس آن ها پیامک های خود را ارسال کنید. در واقع می توانید ابتدا کسب و کارهای مرتبط با محصول و خدمات را انتخاب و بعد اقدام به ارسال نمایید.

 

ارسال سن و جنسیت: در این روش می توانید مخاطبین خود را به گروه های سنی مختلفی و حتی جنس و … محدود کنید. با محدود سازی و در نظر گرفتن کاربران می توانید تبلیغات موثر تری داشته باشید.

 

برچسب ها :
مطالب مرتبط

نظر مخاطبان:

 

استفاده از مطالب با ذکر منابع مجاز است - سریعتر - برچسپ ها- نقشه سایت